-25%

Parfum Bloom In Love 50ml

29,25 

Përhapni dashuri rreth jush!

Përshkrim

’Një buqetë e gjallë me lule, që ndërthur butësinë e Jaseminës, rrezatimin e Nerolit dhe shkëlqimin e Bergamotit “- Caroline Dumur, Perfumer.

Ngjyra rozë, portokalli dhe blu në neon shprehin një moto të re: Dashuro, Lulëzo, Shkëlqe!

Avantazhet:

89% e përbërësve me origjinë bimore
Paketim dhe shishe e riciklueshme
Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Parfum Bloom In Love 50ml”

SKU: 11594