Një kompozim sensual

18.90

Kujdesuni për lëkurën e trupit dhe shijoni aromat fantastike te Plaisir nature.

Përshkrim

Ky set përmban:
Xhel dushi 400 ml
Qumësht trupi 200 ml
Krem duarsh 30 ml
Vaj dushi
Paketim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Një kompozim sensual”

SKU: paketim 4
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara