-25%

Maskë qetësuese me kamomil 75ml- Për lëkurë të ndjeshme.

9.75

Qetëson lëkurën e ndjeshme.

Përshkrim

Maska me kamomil organik qetëson, ushqen dhe redukton skuqjet e lëkurës.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Kamomil organik i rritur në fushat e La Gacilly.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Pa parfum
Këshilla për aplikim: Aplikojeni dy herë në javë në fytyrë të pastër. Shmangni kontaktin me sytë. Lëreni 5 min dhe largoni pjesën e mbetur me pambuk.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Maskë qetësuese me kamomil 75ml- Për lëkurë të ndjeshme.”

SKU: 68613
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara