Maskë me kamomil 30 ml

5.60

Maskë qetësuese për çdo lloj lëkure me kamomil.

Përshkrim

Kjo maskë organike me kamomil qetëson menjëherë lëkurën tuaj. Mund të përdoret për çdo lloj lëkure. Përbërja e saj kremoze e lë lëkurën të butë, dhe të freskët.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë natyrore
• Pa vajra mineral dhe silikon
• Vegane
Këshilla për përdorim: Aplikojeni dy herë në javë dhe lëreni të veprojë për 10 minuta më pas hiqni tepricën me pambuk.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Maskë me kamomil 30 ml”

SKU: 92113
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara