Maskara Metamorfozë Intense

17.00

Përshkrim

Formula e saj vegane, përmban 85% përbërës me origjinë bimore dhe është e pasur me vaj ushqyes kastori dhe ujin e lules së misrit, i cili është i përshtatshëm për sy të ndjeshëm dhe mbajtësit e lenteve.
Këshilla për aplikim:
• Vendosni furçën në bazën e qerpikëve dhe lëvizeni lart në formë zigzage.
• Përdorni skajin e furçës për të arritur qerpikët më të shkurtër.
• Përsëriteni procesin derisa të arrini rezultatin e dëshiruar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Maskara Metamorfozë Intense”

SKU: 32518
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara