-30%

Locion me efekt anti-rrudhë me kalendula 200ml.

Çmimi origjinal qe: 9,50 €.Çmimi i tanishëm është: 6,65 €.

Hidraton dhe zgjon shkëlqimin natyral të lëkurës.

Përshkrim

Hidraton dhe i jep jetë lëkurës falë efektit antirrudhë.
Locioni me kalendula organike të rritura në fushat e La Gacilly, hidraton dhe zbut rrudhat ditë pas dite duke i dhenë jetë lëkurës suaj.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Kalendula organike e rritur në fushat e La Gacilly.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe qafë të pastruar, me ndihmën e një pambuku. Shmangni zonën e syve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 97472