Laps për konturimin e buzëve 0.3g

8.00

Perfeksionon konturet e buzëve.

Përshkrim

Lapsi konturon buzët dhe I lë të buta. Ai ka në përmbajtje vaj jojoba I cili ushqen buzët. Lapsi nuk ka nevojë për mprehëse.

Informacion shtesë

Color

beige, bois de rose, incolore, mauve boise, rouge, rouge fonce

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Laps për konturimin e buzëve 0.3g”

SKU: 05849
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën