-20%

Kremi i ditës lifting- 50 ml

26,40 

Krem dite lifting- për të gjitha tipet e lëkurës

Përshkrim

“Ky krem për fytyrën dhe qafën, është i pasur me kolagjenin e bimës Ajuga Reptans dhe krijon një efekt rigjallërues. Nga muaji I parë rrudhat reduktohen, lëkura është më e fortë dhe e riformuar. Avantazhet: 97% e përbërësve me origjinë bimore; Vegan; Pa vajra minerale
Këshilla për aplikimin: Aplikojeni çdo mëngjes në fytyrë dhe në qafë.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Kremi i ditës lifting- 50 ml”

SKU: 82924