-30%

Krem rigjenerues – 75 ml

23.80

Ushqen dhe rigjeneron intensivisht lëkurën

Përshkrim

“Kremi rigjeneres zbut rrudhat dhe ushqen intensivisht lëkurën ditë pas dite. Ky krem ka në përmbajtje 30 vajra antirudhë dhe vajin e 1000 trëndafilave.
Avantazhet: Kremi ka një teksturë kremoze e cila zbut lëkurën; 91% e përbërësve me origjinë bimore; Pa vajra minerale; Vegan
Këshilla për përdorimin: Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrën. Masazhojeni me lehtësi nga brenda- jashtë, me lëvize rrethore.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem rigjenerues – 75 ml”

SKU: 86120
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara