-20%

Krem për fytyrën dhe mjekrrën

11,20 

Hidraton dhe e mban lëkurën dhe mjekrrën tuaj të butë.

Përshkrim

Kremi për fytyrën dhe mjekrrën hidraton dhe freskon lëkurën në një hap të vetëm dhe njëkohësisht e lë mjekrrën tuaj të butë.
Avantazhet:
• 97% e përbërësve me origjinë natyrore.
• Formulë e pasuaruar me xhel Aloe Vera organike dhe me ujë kamomili organik.
• Pa vajra mineral dhe silikon.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë dhe mjekërr.
Formulë e testuar dermatologjik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem për fytyrën dhe mjekrrën”

SKU: 14268