Krem për duart me fruta pylli 30ml

3.50

Përshkrim

Falë formulës së tij me gjalp Shea, kremi i duarve me fruta pylli, hidraton duart në fellësi dhe u fal atyre një aromë të mrekullueshme që zgjat. Kremi ka një teksturë që përthithet menjëherë nga lëkura duke i lënë duart tuaja të buta dhe të hidratuara për një kohë të gjatë.

Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem për duart me fruta pylli 30ml”