Krem për duart kundër njollave me spf 20-50ml

9.99

Ushqen intensivisht, parandalon dhe redukton njollat në duar

Përshkrim

“Kremi i duarve kundër njollaveme spf 20 ushqen lëkurën dhe e mbron nga rrezet e dëmshme. Ky krem ka në përmbajtje 30 vajra antirudhë dhe vajin e 1000 trëndafilave.
Avantazhet: Kremi ka një teksturë ushqyese, e cila penetron menjëherë duke i lënë duart e buta dhe jo të yndyrshme.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem për duart kundër njollave me spf 20-50ml”

SKU: 16501
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara