-35%

Krem pasdielli 3 në 1- 200 ml

10.08

Qetëson, riparon lëkurën tuaj dhe ruan ngjyrën.

Përshkrim

Ky krem qetëson, hidraton dhe riparon lëkurën tuaj nga dëmtimet e diellit. Ngjyra e lëkurës duket më e bukur dhe qëndron më gjatë. 92% e përbërësve kanë origjinë bimore. Pa vajra minerale. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në fytyrë dhe në trup. Evitoni onën përreth syve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem pasdielli 3 në 1- 200 ml”

SKU: 96130