-30%

Krem nate riparues + anti-polucion për lëkurë normale në mikse – 50ml

24.50

Riparon lëkurën dhe zbut efektet negative të polucionit. Formulë e mbrojtur me 4 patenta anti rrudhë.

Përshkrim

“Kremi qetëson lëkurën gjatë natës. Natë pas nate, lëkura do të do të jetë e detoksifikuar, e riparuar dhe vijat e saj do të zbuten.
Ekstrakti I superkoncentruar I Aphloia-s lufton faktorët të cilët përshpejtojnë plakjen ( ndotjen e ambjentit, rrezet UV, lodhja, stresi) falë veprimit të dyfishtë: riparues dhe anti-polucion.

Avantazhet: – Ka teksturë kremoze e cila ushqen dhe rigjeneron lëkurën gjatë gjumit; -92% e përbërësve me origjinë bimore; -pa vajra minerale, pa ngjyrues; -kavanoz I riciklueshëm;

Mënyra e aplikimit: Aplikoni pak krem në të gjithë fytyrën me lëzivje rrethore nga brenda – jashtë, duke shmangur zonën përreth syve. Lëreni gjatë natës dhe do zgjoheni me një lëkurë të freskët dhe të ushqyer. Aplikojeni çdo natë në të gjithë fytyrën pasi të keni vendosur serumin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem nate riparues + anti-polucion për lëkurë normale në mikse – 50ml”

SKU: 46696
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën