-50%

Krem nate Elixir Botanique 50ml

Çmimi origjinal qe: 37,50 €.Çmimi i tanishëm është: 18,75 €.

Lëkura duket më e shëndetshme që në zgjimin e parë.

Përshkrim

Kremi i natës Elixir Botanique trajton lëkurën tuaj përgjatë natës, duke bërë që në mëngjes ajo të duket plot jetë. Pas 1 muaji, rrudhat zvogëlohen, lëkura forcohet dhe duket rrezatuese. Kremi është i pasur me Mikro-Alga dhe Nasturtium, të cilët stimulojnë oksigjenimin dhe detoksifikimin e qelizave të lëkurës.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve me origjinë bimore
• Paketim i riciklueshmëm
• Prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Merni pak krem, vendoseni në pëllëmbën e duarve dhe përhapeni në fytyrë me lëvizje nga brenda jashtë. Aplikojeni çdo mbrëmje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 74812