Krem nate anti rrudhë – 50 ml

37,00 

Ushqen intensivisht dhe rigjeneron lëkurën natë pas nate

Përshkrim

“Kremi I natës anti rrudhë zbut rrudhat natë pas nate. Lëkura ushqehet dhe rigjenerohet. Ky krem ka në përmbajtje 30 vajra antirudhë dhe vajin e 1000 trëndafilave.
Avantazhet: Kremi ka teksturë kremoze e cila zbut dhe ushqen lëkurën tuaj. 91% e përbërësve me origjinë bimore; Pa vajra minerale; Vegan
Këshilla për përdorimin: Aplikoni në mbrëmje në të gjithë fytyrën. Masazhojeni me lehtësi nga brenda- jashtë, me lëvizje rrethore.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 64590