-25%

Krem mbrojtës dhe antirrudhë me spf 30

13.50

Qetëson, mbron dhe hidraton lëkurën tuaj.

Përshkrim

Ky krem mbron lëkurën tuaj nga UVA/UVB dhe parandalon plakjen e lëkurës tuaj nga dielli. Ai hidraton, qetëson dhe mbron lëkurën tuaj. Avantazhet: Kremi ka një teksturë anti rrudhë, që nuk ngjit dhe mbron lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga dielli. Pa vajra minerale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem mbrojtës dhe antirrudhë me spf 30”

SKU: 70900
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara