Krem hidratues “Famille BIO” 50ml

25,00 

Krem hidratues për fytyrën për 24-orë, për të mbrojtur lëkurën nga tharja. Për të gjithë familjen dhe për çdo tip lëkure.

Përshkrim

Ky krem hidraton në mënyrë intensive fytyrën për 24 orë, e qetëson, e forcon dhe e mbron atë nga tharja, falë përmbajtjes së tij me përbërës të koncentruar të mollës organike.

Kremi është i certifikuar BIO me 99% përbërës bimorë dhe mund të përdoret nga e gjithë familja duke filluar nga mosha 3 vjeçare.

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni kremin në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje. Masazhojeni me lëvizje të lehta rrethore derisa të përthithet nga lëkura.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem hidratues “Famille BIO” 50ml”

SKU: 90757