Krem hidratues dite/nate – Për të gjitha tipet e lëkurës, 50 ml

7.50

Hidraton, mbron dhe i jep butësi lëkurës tuaj.

Përshkrim

Një krem që lë lëkurën tuaj të butë, të hidratuar dhe të mbrojtur. Pasuruar me Kamomil që forcon dhe zbut lëkurën. Pluset e saj: -teksturë e lehtë dhe shumë kremoze;-93% përbërës bimorë; – pa vajra minerale; -pa ngjyrues; -pa paraben

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem hidratues dite/nate – Për të gjitha tipet e lëkurës, 50 ml”

Availability: S’ka stok SKU: 11272