Krem dushi me gjalp Shea 200ml

7.50

Përshkrim

Kërkuesit tanë të kozmetikës bimore i kanë shtuar formulës gjalpin Shea, i cili riparon dhe ushqen edhe lëkurën super të thatë. Kremi i dushit ka në përmbajtje 2/3 vajra bimorë, të cilët pastrojnë dhe ushqejnë lëkurën në fellësi.

Avantazhet:

  • 94% e përbërësve me origjinë bimore
  • Prodhuar në Francë
  • Shishe e riciklueshme

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në trup, masazhojeni dhe më pas shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem dushi me gjalp Shea 200ml”

SKU: 13417