-40%

Krem dite anti rrudhë dhe fortësi

16.80

Rikrijon materialin për mbushjen e rrudhave

Përshkrim

Ky krem dite mbush rrudhat e krijuara. Lëkura është më e fortë dhe me më pak rrrudha. Kërkuesit I bukurisë bimore kanë zgjedhur “Bimën e jetës” për aftësitë e saj për të mbijetuar në kushte ekstreme. Ky ekstrakt stimulon proteinën mTOR e cila riaktivizon luftimin e rrudhave. Goma acacia nxit prodhimin e kolagjenit dhe acidit hyaluronik .Avantazhet: Kremi hidraton lëkurën gjatë gjithë ditës dhe shërben si bazë perfekte për fondatinën. Pa vajra minerale; vegan; kavanoz I riciklueshëm. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni çdo mëngjes në të gjithë fytyrën.

1 shqyrtim për Krem dite anti rrudhë dhe fortësi

  1. 5 nga 5 të mundshëm

    Shkurta

    Shum i mir


Shtoni një shqyrtim

SKU: 56731
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën