Krem antirrudhë dhe me spf 30 Anti Age Global, 50ml

40.00

Lëkura mbrohet nga rrezet UVA/UVB dhe hiperpigmentimi që në aplikimin e parë.

Përshkrim

Kremi antirrudhë dhe me spf 30 Anti Age Global është i pasuruar me sythin e nektarit që njihet për aftësinë e tij të veçantë për rinimin e lëkurës. Ekstrakti i sythit të nektarit rigjeneron qelizat e lëkurës dhe zbeh shenjat e moshës duke përfshirë dhe njollat kafe. Ditë pas dite lëkura është më e ndriçuar dhe shenjat e plakjes janë korrigjuar.

Avantazhet:

  • Pasuruar me sythin e nektarit
  • Prodhuar ne Francë
  • Paketim i riciklueshëm

Mënyra e aplikimit: Aplikojeni kremin në fytyrë dhe qafë, pasi të keni përfunduar të gjitha hapat e tjerë të ritualit të kujdesit tuaj për lëkurën. Shmangni kontaktin me zonën përreth syve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem antirrudhë dhe me spf 30 Anti Age Global, 50ml”

SKU: 41919
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara