-40%

Krem anti rrudhë për sytë

Çmimi origjinal qe: 26,00 €.Çmimi i tanishëm është: 15,60 €.

Ushqen intensivisht dhe zbut zonën përreth syve

Përshkrim

Ky krem anti rrudhë zbut rrudhat e zonës përreth syve ditë pas dite. Qeset poshtë syve qetësohen. Ai ka në përmbajtje 30 vajra antirudhë dhe vajin e 1000 trëndafilave. Avantazhet: Kremi ka një teksturë kremoze, pa parfum, e cila ushqen menjëherë zonën përreth syve. Këshilla për përdorimin: Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje në zonën përreth syve. Më pas masazhojeni me lëvizje rrethore nga cepi e brendshëm i syrit drejt cepit te jashtëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 26499