-30%

Krem anti rrudhë dhe fortësi dite & nate- 75 ml

24.50

Më shumë fortësi, më pak rrudha.

Përshkrim

Ky krem dite mbush rrudhat e krijuara. Lëkura është e rigjeneruar, më e fortë dhe me më pak rrrudha. Kërkuesit I bukurisë bimore kanë zgjedhur “Bimën e jetës” për aftësitë e saj për të mbijetuar në kushte ekstreme. Ky ekstrakt stimulon proteinen mTOR e cila riaktivizon luftimin e rrudhave. Goma acacia nxit prodhimin e kolagjenit dhe acidit hyaluronik .Avantazhet: Kremi hidraton dhe tonifikon lëkurën gjatë gjithë ditës/natës. Pa vajra minerale; vegan; kavanoz I riciklueshëm. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni çdo mëngjes në të gjithë fytyrën.

1 shqyrtim për Krem anti rrudhë dhe fortësi dite & nate- 75 ml

  1. 5 nga 5 të mundshëm

    FatonBerisha

    Jeni te mrekullushem per sende te mira


Shtoni një shqyrtim

SKU: 49845
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën