Korrektor I njollave të errëta në lëkurë – 14 ml

32.00

Fytyrë uniforme, korrigjim I vijave në lëkurë

Përshkrim

Falë korrektorit anti-rrudhë, lëkura është më e re, më uniforme, ka më shumë shkëlqim dhe bukuri. Ditë pas dite, intensiteti I njollave të errëta në lëkurë sbehet. Pasuruar me sythin e nektarit që njihet për fuqitë unike për rinim të lëkurës. Mënyra e aplikimit: Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje vetëm tek njollat me anë të majës së tij. Aplikojeni në fund të rutinës së Anti-Age Global. Pluset: -94% përbërës bimorë; -pa vajra mineral; -studim klinik në 20 raste.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Korrektor I njollave të errëta në lëkurë – 14 ml”

SKU: 81796
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara