Kalendari i makijazhit.

29.00

Festa të mbushura plot surpriza!

Përshkrim

Shijoni në maksimum momentet e festave dhe shpërblejeni veten për Vitin e Ri me kalendarin tonë të makijazhit, i cili fsheh surpriza nga bota e kozmetikës bimore Yves Rocher. Kalendari ka 7 kuti, ku në secilën prej tyre janë fshehur produktet tuaja të preferuara të makijazhit.
Kalendari përfshin: laps sysh i zi Khol, rimel i papërshkueshëm nga uji, manikyr me xixa, maskarë metamorfozë intensive, buzëkuq likuid, highlighter, buzëkuq i kuq Rouge Vertige.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Kalendari i makijazhit.”

SKU: 02513
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën