Kalendari I Festave

60.00

Përshkrim

Hyni në kopshtin tonë, shikoni qiellin dhe admironi këto yje vezulluese që do t’ju udhëheqin drejt 24 surprizave.
Hapni çdo dië një dhurata nga data 1 deri natën magjike të Krishtlindjes.
Kalendari përmban:
– Locion Trupi Riparues me gjalp Shea 30ml
– Balm dushi me gjalp Shea 30ml
– Shampo riparuese për flokët 50 ml
– Balm bimor për flokët 30ml
– Uthull pa shpëlarje për flokët 50 ml
– Xhel dushi MONOI per trupin & flokët 50ml
– Xhel dushi me qumësht bajamesh 50ml
– Xhel dushi me fruta pylli 50ml
– Krem duarsh me qumësht bajamesh 30ml
– Skrub me qumësht bajamesh 30 ml
– Balm për buzët me fruta pylli 4.3g
– Maskë riparuese për flokët 2 në 1 35 ml
– Maskë qetësuese me kamomil organik 30ml
– Skrab bio për fytyrën me artemis 30ml
– Pastrues kundër pikave të zeza 3 në 1 me mente 30 ml
– Ujë Micellar Pastrues Pure Algue 2-në-1 50ml
– Krem qetësues për lëkurë të ndjeshme 7ml
– Xhel Pastrues Pure Algue 30ml
– Krem Elixir botanique dite 7ml
– Krem Elixir botanique nate 7ml
– Buzëkuq Rouge Elixir 3,7 g
– Manikyr Go Green për thonjtë 5ml
– Parfum Sur La Lande 5ml
– Maskarë Intense Metamorphosis 8ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Kalendari I Festave”

Availability: S’ka stok SKU: 52693