Kalendari i bukurisë

60.00

24 produkte për tu zbuluar deri në ditën e Krishtlindjes!

Përshkrim

Zbuloni çdo ditë një produkt të ri duke filluar nga produktet e kujdesit të fytyrës, makijazhit, kujdesit të trupit, flokëve si dhe parfumet.
Kalendari përmban:
Kujdesi ndaj fytyrës- Maskë qetësuese me kamomil 30ml, maskë rigjeneruese 30ml, ujë micelar me alga 50ml, xhel pastrues me alga 30ml, krem dite riparues dhe antipolucion Elixir Botanique 7ml, krem nate riparues Elixir Botanique 7ml.
Makijazhi- Maskarë Metamorfozë, Buzëkuq Rouge Vertige Satin nr 56, mini laps për vetullat, maskë për thonjtë.
Kujdesi për flokët- uthull 50ml, maskë dhe balm 2 në 1 35ml, shampo ushqyese dhe riparuese 50ml, balm bimor riparues 30ml.
Kujdesi i trupit- qumësht trupi me argan 50ml, xhel dushi me argan 50ml, skrab me kajsi 30ml, krem për duart me portokall dhe çokollatë 30ml, xhel dushi me portokall dhe çokollatë 50ml, xhel dushi me manaferrë 50ml, balm për buzët me manaferrë, qumësht riparues me gjalp shea 30ml.
Parfume- Ujë i parfumuar Sel d’Azur 4ml, Ujë i parfumuar Plein Soleil 4ml.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Kalendari i bukurisë”

SKU: 86186
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën