Grand Rouge Mat

10.50

Matifikon dhe ushqen buzët tuaja.

Përshkrim

Ky buzëkuq është aleati juaj për buzë mat, që nuk thahen. Ai ka në përmbajtje vajin e Kamelias I cili ka veti ushqyese. Buzëkuqi qëndron deri në 8 orë. Pa silikon. Këshilla për aplikimin: Aplikoni buzëkuqin duke filluar nga zemra e buzëve. Për një rezultat të përsosur aplikoni paraprakisht lapsin për konturimin e buzëve.

Informacion shtesë

Color

cassis audacieux., mure exquise, prune profond, rose blush, rose framboise, rose fuschia, rose vif, rouge flamboyant

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Grand Rouge Mat”

SKU: 23432
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën