Sale

GRAND ROUGE L’ELIXIR – efekt mat

4.77

Për buzë perfekte deri në 12 orë.

Përshkrim

Grand Rouge l’Elixir ka në përbërje vajin rigjenurues të Kamelias. Buzët tuaja do të jenë të buta, mat dhe me një ngjyrë perfekte e cila qëndron deri në 12 orë. Këshilla për aplikimin: Aplikoni buzëkuqin duke filluar nga zemra e buzëve. Për një rezultat të përsosur aplikoni paraprakisht lapsin për konturimin e buzëve.

Informacion shtesë

Color

coquelicot, framboise profond, lilas, mure intense, pourpre, rose blush, rose intense, rose nude, rose petillant, rouge rose, Brown

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “GRAND ROUGE L’ELIXIR – efekt mat”

SKU: 17848
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën