Mini Çmime

Furçë për thembrat e këmbëve

10.90

Zbut dhe qetëson lëkurën e këmbëve.

Përshkrim

Kjo furçë eleminon qelizat e vdekura. Pasi e përdorni lëkura bëhet më e butë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Furçë për thembrat e këmbëve”

SKU: 19060
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën