Furçë për buzët

12.00

Aleati juaj për të konturuar buzët.

Përshkrim

Kjo furçë është ideale për të konturuar buzët dhe për të aplikuar buzëkuqin në mënyrë preçize.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Furçë për buzët”

SKU: 60226
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën