Sale

Fondatinë Zero Defaut 30ml

4.50

Ngjyrë lëkure perfekte, pa difekte për 24 orë.

Përshkrim

Kërkuesit e kozmetikës bimore kanë kombinuar pigmentet minerale dhe bimore, për të krijuar një fondatinë e cila përhapet lehtësisht, unifikon ngjyrën e lëkurës dhe pamja juaj do të duket perfekte.
Fondatina ka një mbulim mesatar në të lartë, gjysëm mat dhe zgjat plot 24 orë. 98% e përbërësve janë me përmbajtje bimore. Fondatina përmban ekstrakt nga bima Edulis, e cila njihet për vetitë e saj hidratuese, kamomil të egër si dhe nga një mix përbërësish të tjerë bimorë të cilët hidratojnë lëkurën.

Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Pa silikon
• Vegane
• Shishe e riciklueshme
• Prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Nëse dëshironi mbulim mesatar, vendosni pak sasi të fondatinës në faqe, ballë, hundë duke e përhapur me furçë ose sfungjer. Për mbulim të lartë përsëriteni proçesin.

Informacion shtesë

Color

beige 150, rose 250, beige 300, rose 100, rose 200, rose 300

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Fondatinë Zero Defaut 30ml”

SKU: 91834
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara