Fondatinë Plein Eclat 30ml

21.00

Detoksifikon dhe i jep shkëlqim lëkurës suaj.

Përshkrim

Kjo fondatinë e mbron lëkurën tuaj nga agresionet e jashtme, e detoksifikon atë dhe ditë pas dite do të vëreni që lëkura juaj do të jetë më e shndritshme.
Fondatina unifikon ngjyrën e lëkurës duke i dhënë një përfundim natyral dhe mbulim perfekt. Formula e saj është e përbërë nga 89% përbërës të cilët mbrojnë lëkurën nga faktorët ndotës, e detoksifikojnë atë si dhe nga një mix përbërësish të cilët e hidratojnë lëkurën dhe i japin asaj shkëlqim. Ndërsa 11% përbëhet nga pigmente minerale natyrore. Ajo është e pasur me ekstraktin e bimës Aphloia nga Madagascari, mikroalga dhe ekstrakt i lules Capucine.
Avantazhet:
• 87% e përbërësve me origjinë bimore
• Pa silikon
• Vegane
• Shishe e riciklueshme
• Prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Nëse dëshironi mbulim mesatar, vendosni pak sasi të fondatinës në faqe, ballë, hundë duke e përhapur me furçë ose sfungjer. Për mbulim të lartë përsëriteni proçesin.

Informacion shtesë

Color

beige 100, beige 150, rose 250, beige 200, rose 100, rose 200

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Fondatinë Plein Eclat 30ml”

SKU: 61871
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara