Sale

Fondatinë Mat Zero Defaut 30 ml

7.00

Për një lëkurë perfekte dhe mat

Përshkrim

“Fondatina super mat me zero shkëlqim është një kombinim perfekt për lëkurën e yndyrshme. Formula e saj përmban pluhura absorbues duke përfshirë pudrën ribalancuese dhe matifikuese Baikal e cila siguron një lëkurë mat në çdo situatë.
Falë teksturës jo të yndyrshme, ajo siguron një lëkurë të butë pa krijuar ndjesinë e një maske mbi fytyrë. Mban lëkurën tuaj të matifikuar në temperatura të larta, kur jeni të stresuar, madje dhe gjatë aktivitetit sportiv. Avantazhet: Formulë jo e yndyrshme, nuk bllokon poret, qëndron deri në 12 orë, pa paraben.
Këshilla për aplikimin: Vendosni një sasi të vogël fondatine mbi faqe, ballë hundë dhe mjekërr. Përhapeni në të gjithë fytyrën dhe te qafa. Për një rezultat professional, aplikoni furçën e fondatinës ose sfungjerin fizionomik duke shtrirë fondatinën drejt pjesës së jashtme të fytyrës dhe nga poshtë lartë. “

Informacion shtesë

Color

beige 100, beige 200, beige 300, rose 100, rose 200, rose 300

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Fondatinë Mat Zero Defaut 30 ml”

SKU: 52527
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën