Fondatinë Mat 30ml

14.00

Njëtrajtëson tonin e lëkurës, zvogëlon poret dhe matifion lëkurën.

Përshkrim

Fondatina mat unifikon dhe fsheh çdo papërsosmëri të lëkurës. Ajo ka mbulim mesatar në të lartë dhe qëndron gjatë gjithë ditës. Fondatina matifikon lëkurën, falë përbërjes së saj me pluhurin e çajit Boreal. Ditë pas dite, do të vini re që shkëlqimi i krijuar nga sebumi i tepërt në pjesë te caktuara të fytyrës është eleminuar.

Informacion shtesë

Color

beige 100, beige 150, rose 250, beige 200, rose 100, rose 200

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Fondatinë Mat 30ml”

SKU: 85117
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara