Sale

Buzëkuq Rouge Vertige me shkëlqim

3.00

Zbukuron dhe ushqen buzët tuaja.

Përshkrim

Ky buzëkuq ka në përbërje vajin ushqyes të qershisë. Ai ka 54 nuanca nga nuancat më të hapura e deri te e kuqja e errët, për të plotësuar të gjitha dëshirat tuaja. Këshilla për aplikimin: Aplikoni buzëkuqin duke filluar nga zemra e buzëve. Për një rezultat të përsosur aplikoni paraprakisht lapsin për konturimin e buzëve.

Informacion shtesë

Color

ambre dore, cerise, corail doux, framboise, jauna dore, marron glace, mauve poudre, orange pamplemousse, rose bonbon, rose leger, rose lumineux, rose mauve, rose neon, rose vif, rouge coquelicot, rouge orange, rouge rose, sienne

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Buzëkuq Rouge Vertige me shkëlqim”

SKU: 40398
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën