Sale

Buzëkuq Rouge Vertige efekt satin

5.00

Zbukuron dhe ushqen buzët tuaja.

Përshkrim

Ky buzëkuq ka në përbërje vajin ushqyes të qershisë. Ai ka 28 nuanca nga nuancat më të hapura e deri te e kuqja e errët, për të plotësuar të gjitha dëshirat tuaja. Këshilla për aplikimin: Aplikoni buzëkuqin duke filluar nga zemra e buzëve. Për një rezultat të përsosur aplikoni paraprakisht lapsin për konturimin e buzëve.

Informacion shtesë

Color

cassis, corail, framboise, framboise irisee, fuchsia, fuchsia leger, mauve, mauve irise, mauve poudre, mure, peche irisee, peche rosee, peche vif, rose, rose blush, rose glace, rose marron, rose mauve, rose pop, rose poudre, rose profond, rose tendre, rouge brique, rouge coquelicot, rouge groseille, rouge lumineux, rouge orange, rouge profond

2 shqyrtim për Buzëkuq Rouge Vertige efekt satin

 1. 2 nga 5 të mundshëm

  Blinera Veliu (pronar i verifikuar)

  I bute me arome te kendshme, shtresa rri e holle pa u mbledhur ne buze.
  Te nuanca nuk jam dhe aq e kenaqur, eshte pak me e zbehte ne realitet.

 2. 5 nga 5 të mundshëm

  fatmaerener34 (pronar i verifikuar)

  Shume mire👍


Shtoni një shqyrtim

SKU: 25161
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën