Sale

BB krem 6 në 1

Çmimi origjinal qe: 15,00 €.Çmimi i tanishëm është: 11,25 €.

Zbukuron lëkurën me një veprim të vetëm.

Përshkrim

BB kremi ka 6 veprime te menjëhershme:
– Hidraton menjëherë lëkurën për 24 orë
– Unifikon në mënyrë perfekte ngjyrën e lëkurës
– Lëkura duket më e freskët
– Zbut menjëherë teksturën e lekurës
– Rikthen shkëlqimin natyral të lëkurës
– Përmirëson bukurinë natyrale të lëkurës
BB kremin e gjeni në dy nuanca: Light dhe Medium.
Avantazhet: BB kremi ka një teksture të lehtë, që përhapet menjehërë dhe siguron mbulim perfekt.
98% e përbërëve me origjine bimore, pa Vajra minerale.

Këshilla për aplikimin: Aplikojeni në mëngjes, në të gjithë fytyrën.

Informacion shtesë

Color

,

2 shqyrtim për BB krem 6 në 1

  1. 5 nga 5 të mundshëm

    arapiinva1 (pronar i verifikuar)

    Eshte perfekte! Perhapet lehte ne lekure , pershtatet shume mire me lekuren duke dhen nje pamje sa me perfekte dhe shume natyrale.

  2. 5 nga 5 të mundshëm

    arapiinva1 (pronar i verifikuar)

    Super! Perhapet lehte ne lekure , pershtatet shume mire me lekuren duke dhen nje pamje sa me perfekte dhe shume natyrale.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 74904
Spastroje