Bazë për fondatinën

14.00

Përgatit dhe ndriçon lëkurën tuaj.

Përshkrim

Doni që fondatina juaj të qëndrojë nga mëngjesi në mbrëmje? Primeri është aleati juaj! Fondatina do të qëndrojë me gjatë dhe ndërkohë lëkura juaj do të marrë frymë lirisht. Primeri ka në përmbajtje ekstraktin e orizit , I cili nxit oksigjenimin dhe rikthen shkëlqimin e lëkurës tuaj. Avantazhet: Primeri nuk ka silikon, alkol dhe paraben, nuk bllokon poret, 92% e përbërësve kanë origjinë bimore. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni para fondatinës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Bazë për fondatinën”

Availability: S’ka stok SKU: 87217
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara