-10%

Balsam riparues 200 ml

5,40 

Riparon, zbut dhe eviton majat dyshe të flokëve.

Përshkrim

Balsami me vaj Jojoba organik ristrukturon fibrat e flokëve, nuk i lë të ngatërrohen, i riparon, ushqen dhe forcon ato. Flokët bëhen më rezistent.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në gjatësi të flokëve të lagur. Lëreni për 1 min dhe shpërlajini.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balsam riparues 200 ml”

SKU: 47043