-20%

Balsam për volum 200 ml

4.80

Përshkrim

Balsami me peptide Quinoa zbut flokët duke bërë që të krihen lehtësisht dhe krijon vëllim që nga rrënja.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në gjatësi të flokëve të lagur. Lëreni për 1 min dhe shpërlajini.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balsam për volum 200 ml”

SKU: 88903
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara