-10%

Balsam për ushqimin e flokëve 200ml

5,40 

Përshkrim

Balsami me qumështin e gështenjës ushqen flokët dhe nuk i lë të ngatërrohen. Flokët janë shumë të buta dhe krihen me shumë lehtësi.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në gjatësi të flokëve të lagur. Lëreni për 1 min dhe shpërlajini.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balsam për ushqimin e flokëve 200ml”

SKU: 65947