-20%

Balsam për kaçurrela 200ml

4.80

Ruan formën natyrale të kaçurrelave tuaja.

Përshkrim

Balsami me ekstraktin e Linit nuk lejon krijimin e nyjeve dhe zbut flokët pa lejuar që të prishet forma e kaçurrelave. Flokët ruajnë formën dhe volumin natyral të tyre.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në gjatësinë e flokëve të lagur. Lëreni për 1 min dhe shpërlajeni.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balsam për kaçurrela 200ml”

SKU: 92620
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara