-20%

Balsam kundër rënies së flokëve 200 ml

6.80

Përshkrim

Ky balsam me Lupin të bardhë eviton krijimin e nyjeve të flokëve, i forcon ato dhe rrit rezistencën e tyre. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në gjatësi të flokëve të lagur. Lëreni për 1 min dhe shpërlajeni.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balsam kundër rënies së flokëve 200 ml”

SKU: 52694
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara