-20%

Balsam kundër rënies së flokëve- 200 ml

3.76

Balsam kundër rënies së flokëve 200 ml.

Përshkrim

Ky balsam me Lupin të bardhë eviton krijimin e nyjeve të flokëve, I forcon ato dhe rrit rezistencën e tyre. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: Ky produkt mund të përdoret nga rrënja. 98% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa silikon, agave 100% organike, tubet i riciklueshëm.
Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në flokë të lagur. Lëreni për disa minuta. Shpërlajeni. Ky balsam mund të përdoret nga rrënja te majat e flokëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balsam kundër rënies së flokëve- 200 ml”

SKU: 92335