Mini Çmime

Balm ushqyes për buzët

5.00

Ushqen intensivisht dhe zbut buzët

Përshkrim

“Falë balmit të buzëve buzët ushqehen menjëherë. Rrudhat zbuten dhe buzët duken më të bukura dhe më rrezatuese.
Avantazhet: Balmi ka teksturë vajore e cila ushqen menjeherë buzët. 99% e përbërësve me origjinë bimore; pa vajra minerale;
Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në çdo moment në buzë.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balm ushqyes për buzët”

SKU: 95310
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën