Balm rroje për lëkurë sensitive – 100 ml

10.00

Qetëson lëkurën.

Përshkrim

Lëkura juaj do të ketë një ndjesi qetësie dhe rehatie pas rroje, falë këtij balmi. Ai është I pasuruar me fasulen Anta braziliane e cila ka aftësi qetësuese dhe gjalp Shea organik i cili riparon lëkurën tuaj. Balmi ka një teksturë jo yndyrore e cila penetron lehtësisht në lëkurën tuaj dhe nuk ngjit. Ai pështatet dhe për lëkurë të ndjeshme. Këshilla për përdorimin: Përdoreni pas rrojes. Masazhoni lëkurën me levizjë rrethore që të përthithet lehtësisht nga lëkura.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balm rroje për lëkurë sensitive – 100 ml”

Availability: S’ka stok SKU: 24405