Balm për buzët me qumësht bajameje

3.00

Përshkrim

Balmi i buzëve me qumësht bajameje ushqen buzët tuaja falë formulës së tij me gjalp Shea dhe i lë ato me aromën e këndshme.

Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balm për buzët me qumësht bajameje”

Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara