Balm për buzët me manaferrë

3.00

Për buzë të bukura dhe të ushqyera në mënyrë natyrale.

Përshkrim

Balmi i buzëve me manaferrë, pjesë e edicionit të limituar të festave të fundvitit, ushqen buzët tuaja falë formulës së tij të pasur me gjalp Shea. Balmi ushqen, hidraton dhe lë aromën e ëmbël të manaferrës në buzët tuaja.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Balmi ka teksturë kremoze e cila shkrihet në buzë
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balm për buzët me manaferrë”

SKU: 79008